header.jpg

Najbliższy kurs:

Przezczaszkowe badanie dupleksowe - kurs podstawowy

3 - 4 marca 2017 r. (piątek - sobota)

O nas

 

SKOLAMED powstał w celu prowadzenia profesjonalnych szkoleń oraz organizacji kongresów i konferencji dla lekarzy i pielęgniarek.

 

Szkolenia

Naszą działalność szkoleniową rozpoczęliśmy w 1993 roku, początkowo pod nazwą Polsko-Amerykański Instytut Zarządzania - Szkolenia i Konsulting. Od tego czasu oferujemy szkolenia z zakresu rozwoju osobistego, zarządzania, marketingu, sprzedaży i obsługi klienta. W naszych szkoleniach uczestniczyło dotychczas ponad 10000 pracowników niemal 900 przedsiębiorstw z całej Polski. Więcej informacji o szkoleniach biznesowych na stronie www.paiz.com.pl.

Od 2006 r. prowadzimy również szkolenia dla lekarzy. Nasza firma jest wpisana do rejestru podmiotów uprawnionych do kształcenia podyplomowego lekarzy Lubelskiej Izby Lekarskiej pod numerem 58-000048. Pod nazwą Lubelska Szkoła Neurosonologii SKOLAMED oferujemy szkolenia przygotowujące do samodzielnego wykonywania dopplerowskich i dupleksowych badań przezczaszkowych. Wspólnie z firmą COVANCE POLSKA organizowaliśmy również szkolenia dla lekarzy nt. prowadzenia badań klinicznych.

 

Kongresy i konferencje medyczne

Od 2002 r. pod marką Biuro Kongresów SKOLAMED uczestniczyliśmy w organizacji kilkuset konferencji, kongresów i zjazdów medycznych na terenie całej Polski. Współpracujemy z wieloma ośrodkami naukowymi, klinikami, towarzystwami lekarskimi oraz firmami farmaceutycznymi i producentami sprzętu medycznego.

Więcej informacji o organizacji konferencji i zjazdów na stronie: www.skolamed.pl